Hírek
2022. dec. 30.
BT (British Telecommunications): együttműködés a jövő szakembereinek képzésében
A BT nagy értékű eszközöket adományozott iskolánk számára

2022. december 19-én a BT 40 db használt laptopot és 40 db monitort adományozott iskolánk számára, melyet nagy örömmel fogadtunk.
Az adományokat az oktatási tevékenységünk eredményességének elősegítésére, a tanulók szakmai, nyelvi és informatikai kompetenciájának fejlesztését célzó munka támogatásához fogjuk használni.
Intézményünk a BT-vel szoros, hosszú távú együttműködést tervez, melynek első eseménye egy bemutatkozó előadás volt a 2022. október 28-i pályaorientációs napunkon. A bemutatón a vállalat hazai és külföldi képviselői tartottak érdekes, interaktív előadásokat, melynek során tanulóink megismerkedhettek a cég életével, működésével és az esetleges karrierlehetőségekkel.
Terveink szerint a közeljövőben végzős tanulóink egy csoportja korszerű, hálózatos szakmai ismereteket nyújtó képzésen vehet részt a BT-vel közös együttműködésben.
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Sikeres szereplés a horvátországi teke világbajnokságon
Bognár Barbara sikeres szereplése a teke világbajnokságon.
2023. jún. 23.
admin

ÁSZÉV döntő 2023. - Szolnok
Ebben az évben, a szokásoknak megfelelően, Szolnok adott otthont Irodai ügyviteli ismeretek tárgyban az „Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye” döntőjének.
2023. ápr. 15.
admin

A Hunyadi Drámakör a Vörösmarty Színház színpadán
A Vörösmarty Színház által felkarolt Atlantisz program keretében ebben az évben Arany János balladáit vitte színre a város számos középiskolája.
2023. márc. 22.
admin