Székesfehérvári SZC

Hunyadi Mátyás
Szak­gimnáziuma

8000 Székesfehérvár, Várkörút 35.
Tel.: 06-22-312-428

Osztályaink (2017/2018)

Osztályfőnök: Lázár Attila

  1. Barkóczi Alex
  2. Benkő Ádám
  3. Biró Zoltán Krisztián
  4. Borsos Patrik
  5. Csepke Adrienn
  6. Csilléri Gábor
  7. Demeter Dániel
  8. Dzsaja Balázs
  9. Egyed Attila
  10. Finta Dániel
  11. Galambos Ádám
  12. Gödör Marcell Zsombor
  13. Hegedüs Bence Szabolcs
  14. Henyecz Tamás
  15. Inzsöl Mátyás
  16. Jahola Márk
  17. Kiss Adrián Roland
  18. Komjáti Roland
  19. Kovács Tamás Levente
  20. Lakatos Zoltán
  21. Lengyel Szabolcs
  22. Mátis Kata
  23. Mayer Tamás
  24. Mészáros Márk István
  25. Mezei Krisztián
  26. Miklós Nikolett Eszter
  27. Pánczél Péter József
  28. Reiter Bálint
  29. Réti Roxána
  30. Róth Dániel
  31. Schweighardt Patrik András
  32. Szendrei Dóra Kitti
  33. Tarró Bence Zoltán
  34. Vanatka Máté Etele
  35. Verebes Péter

Osztályfőnök: Fisli Cecília

  1. Bakos Teodóra Fruzsina
  2. Balogh Lili
  3. Baranyi Melissza
  4. Bárányos Alexandra Annamária
  5. Bereczki Vivien
  6. Bobik Vivien
  7. Bujtár Bianka
  8. Burai Zsanett Diána
  9. Császár Katinka
  10. Dropkó Stella
  11. Felker Bence
  12. Hajdu Zsófia
  13. Hatos Luca
  14. Horváth Vivien
  15. Iker Zsanett
  16. Józsa Barbara
  17. Keresztes Kata
  18. Kis Vivien Anna
  19. Kiss Gabriella Szabina
  20. Kocsis Zita
  21. Kolonics Anett
  22. Kovács Adrián Gyula
  23. Kun Laura
  24. Lakatos Bence
  25. Nagy Dávid
  26. Oláh Martin Milán
  27. Pellei Gábor Bendegúz
  28. Pénzes Panna
  29. Seres Klaudia
  30. Szalay Karina
  31. Szemanyik Imola
  32. Szolga József
  33. Szőcs Médea Melitta
  34. Tóth Kitti
  35. Tóth Melinda
  36. Török Milán
  37. Vámosi Karina
  38. Volf Roxána

Osztályfőnök: Zándoki Ilona

  1. Bognár Norbert Ferenc
  2. Dalmati Henrietta Erzsébet
  3. Fuják Csaba Imre
  4. Györe Dániel
  5. Hardi Henrietta
  6. Horváth Dániel
  7. Hufnágel Dávid
  8. Huszár Kornél Tamás
  9. Jandó Levente
  10. Janus Ambrus
  11. Jónás Enikő
  12. Katona József
  13. Killer Kevin
  14. Komáromi László Márk
  15. Komjáthy Roland
  16. Levcsik Dániel
  17. Lóránt Bence
  18. Molnár Kristóf
  19. Pál Ákos
  20. Péter Mónika
  21. Petrovics Milán
  22. Rigó Bence
  23. Spindler Krisztián Ferenc
  24. Svehlik Krisztián
  25. Szabó Ferenc
  26. Szalók Rebeka
  27. Szolga Szabolcs
  28. Varga Vanessza
  29. Verebes Bence
  30. Veszprémi Levente
  31. Vigházi Dominik
  32. Viszugyel Bence
  33. Vörös Zoltán Barnabás
  34. Zsadányi Péter

Osztályfőnök: Bartháné Kollár Katalin

  1. Álland Roland Kálmán
  2. Bencsik Vivien
  3. Berta Beáta
  4. Bikki Viktória
  5. Boda Eszter
  6. Deák Dorina Vivien
  7. Ércz Eszter
  8. Érsek Boglárka
  9. Fekete Jázmin Virág
  10. Hegedűs Tímea
  11. Hollósi Réka
  12. Juraszkó Vanessza Judit
  13. Kalocsa Henrietta
  14. Kardos Vivien
  15. Kigyósi Laura Sára
  16. Kiss Csenge
  17. Klabuzai Nikolett
  18. Kókány Krisztina
  19. Kokics Anna Dominika
  20. Korcz Nikolett
  21. Kovács Barbara
  22. Kovács Jázmin
  23. Lakatos Fióna
  24. Laki Dóra Anna
  25. Magyar Klaudia
  26. Nagy Alexandra
  27. Oszoli Evelin
  28. Pintér Eszter
  29. Pócs Enikő Anna
  30. Rigó Virág Mária
  31. Rubos Vanda
  32. Serbán Cintia Leila
  33. Szabó Ákos
  34. Szabó Aliz Viktória
  35. Tóth Laura

Osztályfőnök: Bökönyi Benedek Csilla

  1. Armbruszt Simon Iván
  2. Barta Botond
  3. Bencsik Milán
  4. Bohár András
  5. Ebrahim Azad Ahmed
  6. Fodor Máté Oszkár
  7. Füleki Dániel
  8. Hegyi Botond Benedek
  9. Imrefi Krisztián Attila
  10. Katona Ármin
  11. Kiss Bálint
  12. Koronczai Ábel
  13. Kovács Kevin
  14. Lehota Gergő Viktor
  15. Listár Noémi
  16. Magyaródi Martin
  17. Németh Nikolett
  18. Papp Antal
  19. Plózer Tézeusz
  20. Reichardt Kristóf Márk
  21. Schneider Alex
  22. Suplicz Ákos
  23. Szabó Máté Bence
  24. Szabó Máté
  25. Szegedi Orsolya
  26. Tánczos Petra
  27. Tézsla Patrik
  28. Ullmann Viktor

Osztályfőnök: Rumpler Nikoletta

  1. Bottyán Dalma
  2. Bucskó Irisz Dorka
  3. Czövek Viktória
  4. Heinrich Ádám János
  5. Horváth Alexandra
  6. Horváth Fanni
  7. Jófejü Zsófia Irén
  8. Kamondi Brigitta
  9. Krebsz Erika
  10. Kreisz Dávid István
  11. Márkus Boglárka
  12. Miklós Georgina Anita
  13. Molnár Nikolett
  14. Mosberger Fanni Marietta
  15. Nyári Melani
  16. Oláh Klaudia Roxána
  17. Pach Beatrix
  18. Pajor Dóra
  19. Potó Barbara
  20. Puha Gergely István
  21. Rácz Nóra
  22. Sándor András
  23. Sándorfalvi Dóra
  24. Sebestyén Dominika
  25. Sohár Bianka Gabriella
  26. Somogyi Patrícia
  27. Sugár Viktória Mária
  28. Szekeres Petra
  29. Tenki Lívia
  30. Varga Balázs
  31. Varga Petra
  32. Varró Péter

Osztályfőnök: Bozai Ildikó

  1. Bakonyi Bianka
  2. Bazsó Lilla
  3. Bognár Vivien
  4. Fehér Zsófia
  5. Gelencsér Veronika Daniella
  6. Gyenis Melani
  7. Hargitai Renáta
  8. Horváth Mercédesz
  9. Horváth Zsófia
  10. Juhász Eszter
  11. Kovács Fanni
  12. Kun Nikoletta
  13. Magda Bianka
  14. Markó Éva Katalin
  15. Nagy Anikó
  16. Németh Klaudia Tícia
  17. Pankus Borbála
  18. Rajkó Oxána Alma
  19. Róth Violetta
  20. Rózsa Adél Boróka
  21. Szabó Noémi
  22. Szakmány Dóra
  23. Török Klaudia
  24. Vass Barbara

Osztályfőnök: Szabó Gábor

  1. Berei Gergő
  2. Fábián Zsolt Dávid
  3. Farkas Máté
  4. Gáncs Bálint
  5. Kárász Gergely Attila
  6. Kiss Bálint
  7. Kiss Bence
  8. Kolonics Attila
  9. Litvik Dávid Ádám
  10. Maron Szilárd Ákos
  11. Meretei Márton
  12. Mezei István Tamás
  13. Pallag Bálint Kristóf
  14. Simon Gábor Dáriusz
  15. Szabó Attila
  16. Szalai Kristóf János
  17. Tóth Péter

Osztályfőnök: Palatinusz Zsuzsanna

  1. Bonyai Adrienn
  2. Czottner Ivett
  3. Engi Hanna
  4. Esztelecki Anita
  5. Jámbor Noémi
  6. Kaifis Dorottya
  7. Kaszanyi Boglárka
  8. Kovács Barbara
  9. Kovács Vivien
  10. Kristóf Evelin Annabella
  11. Lenti Barnabás
  12. Máhr Evelin
  13. Maráczi Boglárka Melani
  14. Mihályi Dóra
  15. Nagy Dominika
  16. Németh Vivien
  17. Pánczél Nóra
  18. Posztl Krisztina
  19. Remsei Emese
  20. Stupián Krisztina Virág
  21. Szentgyörgyi Eszter
  22. Szita Erika Veronika
  23. Szőllősi Olívia
  24. Talos Cintia Barbara
  25. Tarr Lilian
  26. Torma Liza
  27. Tölgyesi Felícia
  28. Veres Lúcia
  29. Zámbó Boglárka Kata
  30. Zsigmond Gréta

Osztályfőnök: Lovasi János

  1. Balogh Gergő
  2. Balogh Péter Géza
  3. Bauer Dávid Gergő
  4. Bodás Dalma
  5. Csapó Zsuzsanna
  6. Fejes Richárd Edvárd
  7. Füller Patrik
  8. Gali Máté
  9. Geda Joel Martin
  10. Haász Alexander
  11. Horváth Roland
  12. Jónás Márk
  13. Juhász Dániel
  14. Killer Martina
  15. Martin Dávid
  16. Nagy Dorina
  17. Ódor Dávid János
  18. Seres Ákos
  19. Szabó Martin
  20. Szűcs Renátó Márió
  21. Tunyogi Bence

Osztályfőnök: Milus Ágnes

  1. Bona Kinga
  2. Bozsoki Viktória
  3. Dominkó Panna
  4. Farkas Martin
  5. Farsang Illés
  6. Felker László
  7. Horváth Zsófia
  8. Jákhalmi Balázs
  9. Jénáki Dóra
  10. Juhász Kitti
  11. Kajtor Eszter
  12. Kocsis Péter
  13. Kovács Kornélia Anna
  14. Kratancsik Gitta
  15. Lázár Richárd
  16. Major Vivien
  17. Pável Gréta
  18. Póczik Alexandra
  19. Salagvárdi Alexandra
  20. Silhány Cintia
  21. Szabó Eszter
  22. Szentmiklósi Evelin
  23. Szloboda Bianka
  24. Zelei Barbara
  25. Zólyomi Viktória
  26. Zölei Fanni

Osztályfőnök: Baloghné Pálfi Ildikó

  1. Benedek Dóra
  2. Borka Letícia
  3. Brezsnyánszki Katalin
  4. Buschor Anna
  5. Csuport Viktória Alexandra
  6. Fehér Edina
  7. Guj Szimonetta
  8. Hegedüs Alexandra
  9. Kranauer Klaudia
  10. Magyaródi Anett
  11. Makovek Tibor
  12. Miklós Zita
  13. Örkényi Krisztina
  14. Péntek Kíra
  15. Péter Ramóna
  16. Radóczi Debóra Fanni
  17. Róka Adrienn Beatrix
  18. Smolár Kinga
  19. Solymosi Viktória
  20. Tóth Boglárka
  21. Varga Barbara
  22. Vásárhelyi Rebeka
  23. Vendégh Zsófia

Osztályfőnök: Dusnoki Tímea

  1. Ábrahám Noémi
  2. Belme Adrienn
  3. Berkó Tünde Zsuzsanna
  4. Cser Boglárka
  5. Deák Bettina
  6. Dömötör Daniéla Barbara
  7. Durányik Tamara Kíra
  8. Karafi Viktória
  9. Kéri Virág
  10. Kiss Klaudia Melinda
  11. Klupács Olívia
  12. Koller Martina
  13. Kovács Barbara
  14. Lóránt Angelika
  15. Németh Orsolya
  16. Németh Réka
  17. Németh Zsanett
  18. Neukunft Adél
  19. Osztotics Dorina
  20. Pap Beáta Krisztina
  21. Papp Médea Menta
  22. Pats Enikő Anna
  23. Simon Fanni Zsuzsanna
  24. Sziklai Gréta
  25. Tury-Nagy Miklós
  26. Vicsacsán Panna
  27. Vincze Regina
  28. Virág Kitti

Osztályfőnök: Krausz Gabriella Éva

  1. Babodi Patrik
  2. Balogh Blanka Kata
  3. Bati Balázs
  4. Domján Ramóna
  5. Faddi Fanni
  6. Firgi Márk
  7. Földesi László Zsolt
  8. Kovács Zoltán
  9. Kurcsi Tibor Dávid
  10. Lóránt Márk
  11. Máté Arnold
  12. Nagy Bence
  13. Németh Alex
  14. Pálkovács Péter
  15. Petres Zsolt
  16. Simon Milán Gábor
  17. Stefán László
  18. Szeip Máté
  19. Ugrics Árpád
  20. Varga Mátyás
  21. Varga Tamás Bence
  22. Végh Dániel
  23. Walczer Bálint
  24. Zalán Dorina Alexandra

Osztályfőnök: Kárpáti Zoltán Imre

  1. Baksa Bianka Barbara
  2. Csizmadia Tamás
  3. Dobos Ádám Csaba
  4. Duska Regina
  5. Erdélyi Anita
  6. Horváth Erika
  7. Kálmán Virág
  8. Kántor Krisztián
  9. Keller Enikő
  10. Kitzberger Soma
  11. Kolonics Dóra
  12. Korcz Renáta
  13. Oláh Dóra
  14. Papp Dorina Dalma
  15. Szabó Alexandra
  16. Szabó Petra
  17. Takács Krisztina Eszter
  18. Tatár Nikoletta
  19. Várudvari Anasztázia

Osztályfőnök: Pálfi Éva Katalin

  1. Bíró Renáta
  2. Demjén Noémi
  3. Dombi Vivien Enikő
  4. Füredi Dorina Amanda
  5. Gál Kata
  6. Hajdara Hedvig
  7. Héja Leonárd
  8. Jáni Rebeka Bernadett
  9. Kokavecz Richárd
  10. Lampért Krisztián
  11. Lukács Fanni
  12. Magony Renáta
  13. Marton Hanna Zsuzsanna
  14. Mike Szimonetta
  15. Oláh Sára
  16. Pájer Dorina
  17. Reichert Karolina
  18. Sárközi Renáta
  19. Suber Dominika
  20. Szegedi Szabina
  21. Tóth Alexandra Barbara
  22. Török Karola
  23. Vujnovics Vanessza

Osztályfőnök: Balsayné Bata Ágnes

  1. Arany Péter
  2. Beszterczei Imre
  3. Biácsi Fanni
  4. Czinke Dóra
  5. Guj Leticia
  6. Gyömörei Szilvia
  7. Horváth Szimonetta
  8. Hüvely Alexandra
  9. Jonkl Nikolett
  10. Kálmán Boglárka
  11. Keresztény Natasa
  12. Kiss Viktória Mónika
  13. Magyar Réka Kinga
  14. Meszecsov Bettina
  15. Molnár Bence Tibor
  16. Németh Csilla Bettina
  17. Pál Dominika
  18. Pallag Anikó
  19. Papp Kíra Kamilla
  20. Rapai Zoé
  21. Sárkány Ákos
  22. Stupián Kinga
  23. Szabados Kata
  24. Szabó Cintia Katalin
  25. Takács Ramóna
  26. Tóth Fruzsina
  27. Willerding Nóra

Osztályfőnök: Hudákné Lengyel Éva

  1. Bérces Diána
  2. Biró Georgina
  3. Dömötör Réka
  4. Filotás Dóra
  5. Filotás Karina
  6. Filotás Kornélia
  7. Hanczvikli Vivien Karolina
  8. Hári Boglárka
  9. Kenyér Krisztina
  10. Kiss Krisztina
  11. Kléman Zsanett
  12. Magyar Vanessza
  13. Rácz Viktória Angelika
  14. Takács Petra
  15. Uszkai Orsolya
  16. Vincze Dorottya

Osztályfőnök: Tóthné Nagy Anikó

  1. Balas Anita Mirella
  2. Bors Jennifer Ibolya
  3. Farkas Vivien
  4. Felde Szabina
  5. Fülöp Klaudia
  6. Kajtor Diána
  7. Klima Petra
  8. Láng Regina
  9. László Zoltán
  10. Nagy Nikoletta
  11. Nagy Nóra
  12. Nagy Vivien
  13. Pinke Vanessza
  14. Röthler Enikő
  15. Schneider Lilla
  16. Szaniszló Eszter
  17. Szigeti Réka
  18. Tordai Dávid Miklós
  19. Tőkés Klaudia Irma
  20. Wágner Szabina

Osztályfőnök: Szakácsi Ágnes

  1. Agg Barnabás
  2. Baráth Bence
  3. Berta Zsófia
  4. Borbás Bálint
  5. Erdélyi Renáta
  6. Eszes Alexa
  7. Fröschl Tímea
  8. Horváth Bence
  9. Imre Anett
  10. Kis Gergely
  11. Korom Miklós
  12. Krebsz Regina
  13. Molnár Fanni
  14. Nyári Anita
  15. Simon Gréta Sára
  16. Takács Marietta Andrea
  17. Tóth Daniella
  18. Tóth Eszter

Osztályfőnök: Mohai István

  1. Baranyai Patrik Szabolcs
  2. Boldog Dávid
  3. Doma Patrik Attila
  4. Fehér Márk
  5. Fodor Friderika Daniella
  6. Gödri Milán
  7. Gudics Bálint
  8. Hajdu Boldizsár József
  9. Harangozó Márk
  10. Herczeg Norbert
  11. Horog Attila
  12. Kiss Vivien
  13. Kovács Zoltán István
  14. Körösztös Vivien Anikó
  15. Kuczi Ádám István
  16. Marton Dávid
  17. Matejovics Márk
  18. Molnár Adrienn
  19. Nyerges Viktor
  20. Nyírő Nándor
  21. Pintér Bence
  22. Redl Hanna
  23. Schábel Bence
  24. Stumpf Péter
  25. Takács Bálint
  26. Tóth Patrícia Fruzsina
  27. Tuzok Dániel
  28. Tyukász Martin Bence
  29. Versegi János Imre

Osztályfőnök: Horváthné Üveges Judit

  1. Bedő Csilla Evelin
  2. Bors Renáta
  3. Fekete Fruzsina
  4. Gecseg Eszter
  5. Göde Anett Anikó
  6. Hadarik Barbara
  7. Horváth Zsanett
  8. Kovács Mária
  9. Lang Diána Anna
  10. Lénárt Dominika
  11. Megyesi Eszter
  12. Németh Andrea
  13. Óvári Dóra
  14. Sárvári Tímea
  15. Sebők Beatrix
  16. Szabó Fruzsina
  17. Szabó Ramóna
  18. Szalai Flóra Lili
  19. Szegfű Anita
  20. Szigeti Barbara
  21. Tóth Anita
  22. Tóth Réka Borbála
  23. Vágner Karina
  24. Várnai Glória Johanna
  25. Wittner Vivien
  26. Zádori Fanni Gabriella

Osztályfőnök: Stadler Andrea

Osztálylétszám: 8 fő

Osztályfőnök: Hudákné Lengyel Éva

Osztálylétszám: 11 fő

Osztályfőnök: Tóthné Nagy Anikó

Osztálylétszám: 14 fő

<<  Április 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      
  4  5  6  7  8
  91012131415
17181920
2329
30      

SZFSZC logo

Kréta logo

ECDL logo

Skicc logo