Székesfehérvári SZC

Hunyadi Mátyás
Technikum

8000 Székesfehérvár, Várkörút 35.
Tel.: 06-70-1986-321

Erasmus+ 2018

Munkaalapú tanulás Londonban: versenyképes idegennyelvi, szakmai és munka kompetenciák fejlesztése angol nyelvterületen

Erasmus+ projektünk célja, hogy a háromhetes londoni szakmai gyakorlat keretében tanulóink számára lehetőséget biztosítsunk szakmai ismereteik bővítésére és valódi szakmai tapasztalatok gyűjtésére az Egyesült Királyságban. Ügyviteli titkár tanulóink bepillantást nyerhetnek az Egyesült Királyság ügyviteli módszereibe, struktúráiba és folyamataiba, míg gazdasági informatikus tanulóink megismerhetik a brit vállalatok informatikai és gazdasági feladatok szervezésére, illetve megvalósítására alkalmazott módszereit. Mindemellett anyanyelvi környezetben fejleszthetik angol nyelvtudásukat mind általános mind szakmai tekintetben. Fontosnak tartjuk, hogy résztvevőink megtanuljanak beilleszkedni, elfogadni a kulturális különbségeket és alkalmazkodni új környezetükhöz. Hazatérve pedig számos ismerettel, élménnyel és tapasztalattal gazdagodva, a szakmai vizsgák után sikeresen helyt álljanak a munkaerőpiacon. 

A program résztvevői

1. Bati Balázs (gazdasági informatika), 2. Domján Ramóna (gazdasági informatika), 3. Faddi Fanni Noémi (gazdasági informatika), 4. Guj Leticia (ügyviteli titkár), 5. Gyömörei Szilvia (ügyviteli titkár), 6. Horváth Szimonetta (ügyviteli titkár), 7. Hüvely Alexandra (ügyviteli titkár), 8. Jáni Rebeka Bernadett (ügyviteli titkár), 9. Jonkl Nikolett (ügyviteli titkár), 10. Kálmán Boglárka (ügyviteli titkár), 11. Kiss Viktória Mónika  (ügyviteli titkár), 12. Kurcsi Tibor Dávid (gazdasági informatika), 13. Lukács Fanni (ügyviteli titkár), 14. Nagy Bence (gazdasági informatika), 15. Németh Csilla Bettina (ügyviteli titkár), 16. Pájer Dorina (ügyviteli titkár), 17. Pálkovács Péter  (gazdasági informatika), 18. Pallag Anikó (ügyviteli titkár), 19. Papp Kíra Kamilla (ügyviteli titkár), 20. Rapai Zoé (ügyviteli titkár), 21. Reichert Karolina (ügyviteli titkár), 22. Stupián Kinga (ügyviteli titkár), 23. Szegedi Szabina (ügyviteli titkár), 24. Takács Ramóna (ügyviteli titkár).

Kísérőtanárok:

  • Krausz Gabriella Éva: szakmai igazgatóhelyettes, informatikatanár
  • Hudákné Lengyel Éva: ügyviteltanár
  • Faragó Róbert: angol nyelvtanár

Hírek, információk

A résztvevők által készített beszámolókat elolvashatják az általuk vezetett blogon: http://erasmusroyaltrip.blogspot.com/


Szeptember 4-én az ERASMUS+ projektünkben résztvevő 24 tanulónkat és kísérőtanáraikat a kiutazás előtt a Városháza Dísztermében fogadta Mészáros Attila alpolgármester.
 
  
Linkek:
 

Kréta logo

Aktuális tanév

<<  Szeptember 2021  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

SZFSZC logo

ECDL logo

Skicc logoTájékoztatjuk, hogy weboldalunk sütiket (cookie) használ. Az oldal további használatával hozzájárul a cookie-k tárolásához és használatához.