Székesfehérvári SZC

Hunyadi Mátyás
Szak­gimnáziuma

8000 Székesfehérvár, Várkörút 35.
Tel.: 06-22-312-428

informatika

távközlés

közgazdaság

ügyvitel

2018. szeptember 26-27-én a Célra tarts! honvédelmi vetélkedőn vett részt iskolánk csapata a Magyar Honvédség vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár meghívására. A vetélkedő a dandár Kiképző Bázisán és Lőterén, Püspökszilágyon került megrendezésre.

Csapatunk, a Fekete Sereg, az első napon kiválóan teljesítette a feladatokat. Több számban – mint pl. rendészeti és vegyvédelmi ruha felvétele időre, légpuska lövészet – második, illetve harmadik helyen végzett. Másnap járőrversennyel folytattuk a megmérettetést, diákjaink nagyszerűen helytálltak. A szervezők változatos feladatok elé állították a fiatalokat (sebesültszállítás, kúszófolyosó, kézigránát hajítás, fegyveres váltófutás, UAZ tolás).    

A verseny után az alakulótéren érdekes és izgalmas bemutatókat láttunk a Honvédség tisztelgő és kutyás alakulatától. Majd a Honvédség által használt lőfegyvereket vehettük kézbe.

Végül elérkezett az eredményhirdetés pillanata. Iskolánk csapata az előkelő negyedik helyen végzett az induló tizenkettő csapat közül. Az elismerő okleveleket és gratulációkat Baráth Ernő dandártábornok Úrtól és Aulechla József ezredes Úrtól vehettük át.

A csapat tagjai:

  • Heinrich Ádám 11.B,
  • Sándor András 11.B,
  • Tóth Ákos 11.D,
  • Varga Balázs 11.B.

Gratulálunk Fekete Sereg!

 

Vezetékes telefonszámaink technikai hiba miatt átmenetileg nem működnek. 

Az alábbi számokon elérhetőek vagyunk:

Titkárság: 06-70-1986-322

Porta: 06-70-1986-321

További számok az Elérhetőségek alatt találhatók.

<<  Május 2019  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  3  5
1112
131819
202123
  

SZFSZC logo

Kréta logo

ECDL logo

Skicc logoTájékoztatjuk, hogy weboldalunk sütiket (cookie) használ. Az oldal további használatával hozzájárul a cookie-k tárolásához és használatához.